Sukces prowadzenia działalności to nie tylko właściwe miejsce, to także stan umysłu...

...przestrzeń kształtująca naszą osobowość, w której zaczynamy i kończymy każdy dzień pracy.

GKEM to zespół ambitnych specjalistów, którzy w rzetelny sposób doradzą Państwu najlepsze lokalne rozwiązania, oparte o ciągle rosnącą jakość i konkurencyjność rynku nieruchomości przystosowanych do prowadzenia działalności, w szczególności z branży recyklingu.

Nasza rozwijająca się oferta zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających. Posiadamy na wynajem atrakcyjne cenowo powierzchnie magazynowe, składowe, produkcyjne, przemysłowe, usługowe i biurowe.

Rozumiemy, jakie prawa rządzą zarówno rynkiem lokalnym jak i transgranicznym. Często ich wartość jest niezgodna z naszymi wyobrażeniami. Potrafimy należycie ocenić jakość, lokalizację i ofertę nieruchomości. Nie chcemy by Państwo przepłacali, szczególnie gdy ceny wynajmu nieruchomości mogą zmieniać się z dnia na dzień.

Przejrzystość działania oraz wysoka jakość oferowanych przez nas usług są priorytetowe dla naszej firmy. Dzięki wytrwałości i konsekwencji w osiąganiu zamierzonych przez nas celów w ostatnich latach pozyskaliśmy wielu Kontrahentów rozwijających swoją działalność na naszych obiektach.

Pracujemy z każdym klientem. Od światowych korporacji po niewielkie firmy wynajmujące lokal na pierwszą działalność. Jesteśmy w biznesie od niewielu lat, ale stawiamy na pełen profesjonalizm. Najważniejsza jest dla nas długoletnia współpraca. Sukces naszych klientów jest naszym sukcesem.

Wiele lat, trudności i skomplikowanych procedur zajęło nam zdobycie koncesji na eksploatację piasków, pospółki i żwiru, którą zdobyliśmy w 2016 roku. W 2017 roku otworzyliśmy Zakład Górniczy i uruchomiliśmy produkcję kruszywa. Tym samym wkroczyliśmy na lokalny rynek budowlany z wysokiej jakości produktem. Rodzimy rynek dobrze odebrał naszą propozycję. Jeśli rynek niemiecki również podzieli ten optymizm to planujemy dalsze inwestycje w tym sektorze.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!