Who we are

GKEM skupia się na stworzeniu dogodnych warunków do rozwoju biznesu na terenie transgranicznego miasta Gubin - Guben w województwie Lubuskim, a od 2016 roku, dzięki koncesji na eksploatację piasków i żwirów wkroczył w sektor budowlany jako lokalny producent kruszyw objętych nadzorem.

Sukces prowadzenia działalności to nie tylko właściwe miejsce, to także stan umysłu...

...przestrzeń kształtująca naszą osobowość, w której zaczynamy i kończymy każdy dzień pracy.

GKEM to zespół ambitnych specjalistów, którzy w rzetelny sposób doradzą Państwu najlepsze lokalne rozwiązania, oparte o ciągle rosnącą jakość i konkurencyjność rynku nieruchomości przystosowanych do prowadzenia działalności, w szczególności z branży recyklingu.

CZYTAJ WIĘCEJ I ZOBACZ GALERIĘ

NASZE ATUTY

Trafiłeś pod właściwy adres. Nasza działalność to coś więcej, niż zwykła umowa najmu pomiędzy Wynajmującym i Najemcą. Elastyczność w ustalaniu warunków realizacji, indywidualne podejście, szybkość, stabilność i niezawodność działania to tylko niektóre z naszych zalet. Pomagamy wybierać i wynajmować nieruchomości tak, aby spełniały wymagania i oczekiwania naszych Klientów.
1.

Analiza potrzeb

Jesteśmy w pełni przekonani, że jedynie całkowite rozpoznanie i dokładne zrozumienie oczekiwań pozwala na realizację postawionego wcześniej celu oraz osiągnięcie satysfakcji każdej z uczestniczących w procesie najmu stron. Obecnie trudno na rynku jest znaleźć dwie dokładnie takie same nieruchomości. Podobny stan wykończenia, metraż, czy cena to nie jedyne kryteria, które decydują o mniejszej lub większej popularności. Przystępując do analizy warto wziąć pod uwagę szereg czynników i na ich podstawie zdefiniować wartość.

2.

Lokalizacja

Zwracamy uwagę na naszą dogodną logistycznie lokalizację umożliwiającą minimalizację kosztów wymiany handlowej pomiędzy krajami Polski i Niemiec, a nawet wschodu i zachodu Europy. Do granicy z Niemcami mamy 400 metrów. Do przejścia granicznego osobowego 3 km, natomiast dla pojazdów ciężarowych 10 km. Do autostrady: A15 41 km (DE), A12 59 km (DE), A2 87 km (PL), S3 61 km (PL). Do działającej linii kolejowej nr 358 z bocznicą mamy 1 km. Odległości do ważniejszych miast: Berlin 150 km, Drezno 160 km, Lipsk 205 km, Praga 270 km, Brno 466 km, Poznań 187 km, Wrocław 220 km, Szczecin 240 km, Kraków 472 km, Warszawa 493 km.

3.

Decyzje Środowiskowe

Posiadamy zatwierdzony obszerny Raport Środowiskowy na zbieranie i co ważniejsze przetwarzanie odpadów, dzięki czemu nasi Kontrahenci mogą legalnie prowadzić działalność w branży recyklingu. Na jego podstawie zarówno Starostwo, jak i Urząd Marszałkowski wydają Najemcą własne Decyzje Środowiskowe na prowadzenie instalacji między innymi na wytwarzanie odpadów z uwzględnieniem prowadzenia działalności w zakresie przetwarzania, zbierania i transportu odpadów sprzętu elektronicznego i elektrycznego, odzysku odpadów tworzyw sztucznych, gumy, gruzu budowlanego oraz złomu.